Zakończenie sezonu siatkarek 2012/2011!

Pizzeria Targowa była miejscem, gdzie bielskie siatkarki wraz z kibicami zakończyły sezon 2011/2012 na Majówce z BKS Aluprof.

Dla wielu kibiców Majówka z BKS Aluprof, na którą zaprosił ich bialski klub i najlepsza pizzeria w Bielsku-Białej - Pizzeria Targowa, była ostatnią szansą na spotkanie, porozmawianie i poproszenie o autograf lub wspólne zdjęcie z niektórymi bielskimi siatkarkami. Wiadomo bowiem, że nie wszystkie zawodniczki, które w tym sezonie reprezentowały BKS Aluprof będą grały w Bielsku-Białej również w przyszłym sezonie. W bialskim klubie na pewno też nie zobaczymy trenera Mariusza Wiktorowicza, który przybył na Majówkę z BKS Aluprof do Pizzerii Targowa z całą rodziną. Swoją obecnością imprezę zaszczycił również prezes BKS Czesław Świstak, który bywa niemal na każdym ciekawym wydarzeniu związanym z bialskim klubem. Kibice BKS Aluprof już na samym początku imprezy wręczyli obecnym siatkarkom podziękowania za grę w sezonie 2011/2012.

Po prezentacji siatkarek przybyłych na majówkę prowadzący imprezę ogłosili konkurs na najlepsze hasło zagrzewające siatkarki do walki. Rozstrzygnięcie tej zabawy nastąpiło pod koniec imprezy, a zwycięzcą okazał się Pan Jasiu, wieloletni kibic BKS, który uradowany zwycięstwem wyśpiewał swoją propozycję, czyli "Koko koko BKS spoko". Konkurs na hasło nie był jedynym tego popołudnia. Co chwilę prowadzący majówkę zadawali pytania, a zgromadzeni kibice odpowiadali zgarniając tym samym mnóstwo nagród ufundowanych przez BKS oraz sponsorów majówki, a więc firmy Aluprof, Brugi, Jurajska i Kino 5D Extreme. Przez całą majówkę obecni byli również strażacy, którzy udostępnili do zwiedzania swój wóz bojowy, a także pozwolili dzieciom na "lanie wody" z węża strażackiego. Nie była to jedyna atrakcja dla dzieci, które przez cały czas były zabawiane przez panią Olę, która co chwilę wymyślała nowe konkursy i zabawy dla najmłodszych i tych trochę starszych kibiców BKS Aluprof. Watę cukrową i dobry humor zapewniał natomiast zaprzyjaźniony z BKS Aluprof i Pizzerią Targowa Klaun Cyrulik.
 
Jednym z najważniejszych wydarzeń tego dnia była prezentacja Pizzy Kibica BKS. Pierwszą taką pizzę dekorowały Natalia Bamber-Laskowska i Karolina Ciaszkiewicz. Pizza w barwach BKS, a więc czerwono-żółto-zielona, będzie dostępna cały czas w Pizzerii Targowa. Pizze Kibica BKS były również do wygrania w quizie dotyczącym wiedzy na temat siatkówki i Bialskiego Klubu Sportowego. Zdaniem wielu obecnych na Majówce z BKS Aluprof Pizza Kibica BKS to najlepsza pizza w Bielsku-Białej.

Podsumowując należy napisać, że była to pierwsza, ale chyba nie ostatnia Majówka z BKS Aluprof. Dobra zabawa i miłe spędzenie czasu są chyba warte kolejnych edycji majówki? Co Wy na to?